Loading Notikumi
  • Šis notikums ir pagājis.

Betsafe Drift King of Riga 2019

augusts 3 - augusts 4

Info LT

It’s Riga, baby! Biķerniekos norisināsies viens no gada lielākajiem drifta pasākumiem Eiropā-  Drift King of Riga!! Rīgā pulcēsies spēcīgākie Eiropas drifteri. Skatītājus sagaida daudz dažādas izklaides iespējas,bezmaksas atrakcijas bērniem, šovi, izklaide un , protams, drifts!!  Kopā uz starta vairāk kā 50 dalībnieki.

Biļešu informācija – BIĻEŠU CENAS

• TRIBĪŅU BIĻETE MAKSĀ 17 EUR
• BĒRNIEM LĪDZ 11 GV(NEIESKAITOT) IEEJA BEZ MAKSAS. BĒRNIEM IEEJA TIKAI VECĀKU/A PAVADĪBĀ, VAI PIEAUGUŠĀ, AIZBILDŅA, BRĀĻA, MĀSAS U.C. KURAM PĒC APSARDZES PIEPRASĪJUMA IR JĀBŪT BLAKUS BĒRNAM ,NEAIZŅEMOT ATSEVIŠĶU VIETU TRIBĪNĒS, JA AIZŅEM ATSEVIŠĶU VIETU JĀIEGĀDĀJAS JAUNIEŠU BIĻETE PA 5 EUR, PUBLISKS PASĀKUMS
• DALĪBNIEKU PARKA BIĻETE 30 EUR
• VIP BIĻETE 75 EUR
• JAUNIEŠIEM NO 11-18 GV (NEISKAITOT) TRIBĪŅU BIĻETE 5 EUR

• Tribīņu biļete – Galvenā Biķernieku tribīne, skatītājiem pārredzama lielākā daļa trases, papildus ekrāns, lai var redzēt visu sacensību trasi. Daļai no tribīnes ir jumta pārklājums. Tribīnei blakus atrodas arī bērnu zona, un dažādu aktivitāšu zona. Tribīnē sēdvietas nav numurētas, bet ir limitēts skaits.

• Dalībnieku parka biļete – ietver piekļuvi dalībnieku parkam visas dienas garumā, iespēju iziet ārā no sacensībām un atgriezties. Dalībnieku parkā ir iespēja piekļūt dalībnieku boksiem visas dienas garumā, darbosies bērnu izklaides laukums.Dalībnieku parkā skatītāju ērtībai tiks uzstādīta tribīne, vietas nenummurētas.

• VIP biļete – Ietver ieeju dalībnieku parkā, ieeju atsevišķā VIP zonā. Iespēju ieziet ārā no pasākuma un atgriezties. VIP tribīnē dalībnieku parkā, sēdvietas nav numurētas. Uzkodas un dzērienus. No VIP tribīnes būs iespējams redzēt lielāko daļu trases, un papildus pārējo daļu uz ekrāna. VIP biļetes ir limitēts skaits.VIP biļešu īpašniekiem iespējams apmeklēt arī citas zonas.

Vairāk informācijas: http://WWW.DRIFTKINGOFRIGA.COM

Pasākuma informācija tiks papildināta

Detaļas

Sākums:
augusts 3
Beigas:
augusts 4

Organizators

Latvian Drift
Telefona Nr:
26190825; 29153666
Epasts:
eline@driftlatvia.com
Organizatora Lapa
http://driftlatvia.com/

Vieta

Biķernieku trase
S. Eizenšteina iela 16
Riga, Latvia-1079
+ Google Karte