Par projektu

AutoPasākumi.lv projekta ideja radās labas draudzības rezultātā un apvienojoties ar kaimiņvalsts Lietuvas kolēģiem, kur projekts uzsākts pirms 5 gadiem.
AutoPasākumi.lv kalendārā Jūs atradīsiet Latvijas, kā arī lielākos Lietuvas, Igaunijas, Polijas un eiropas lielākos auto pasākumus.

autopasakumi.lv faviconMūsu mērķis ir palīdzēt kā auto pasākumu organizatoriem, tā arī šo pasākumu apmeklētājiem ziņapmaiņā un informācijas plūsmā, lai tiktu informēta pēc iespējas plašāka publika un pasākumus apmeklētu lielāks skaits interesentu.

Organizatori: Gan vasaras, gan ziemas sezonā tiek rīkoti daudz pasākumu. Mēs apkopojam šos notikumus, datumus, skaitļus un ievietojam kalendārā.
Notikumus var atrast pēc kategorijām, datumiem, atrašanās vietas un to laikiem ar dažiem taustiņsitieniem.

Katrai organizācijai, neatkarīgi no tā, vai tam ir juridisks statuss vai tas ir klubs vai kāda cita kopiena, ir iespēja reģistrēties mūsu mājas lapā.
Lūdzu sazināties ar mums ar e-pasta palīdzību: info@autopasakumi.lv

Pēc organizatoru apstiprināšanas, tas saņems tiesības, lai varētu augšupielādēt, rediģēt un atjaunināt savu notikumu – rediģēšanas rīkā.

Dalībnieki: Var uzzināt, kādi pasākumi notiek konkrētos datumos un precīzi saplānot savu dalību pasākumos. Kalendārā Jūs noteikti atradīsiet to, ko meklējat!

Skatītāji: Plānojiet savu nedēļas nogali! Skatieties sadaļās un ērti iegūstiet informāciju par to, kādi pasākumi auto entuziastiem Latvijā, Lietuvā un Igaunijā notiek šodien vai rīt. Vai varbūt ne tikai rīt, bet arī svētdien! Un vēl savā pilsētā! Kādu dienu jūs varēsiet skatīties automašīnu parādi, vakarā jūs varēsiet doties uz kāda kluba organizētu pasākumu un nākamajā dienā jūs iegūsiet draugu drifta sacensībās.. Šajās divās dienās ir iespējams uzņemt lieliskus foto attēlus.. Un jūsu nedēļas nogale var izvērsties skaistā piedzīvojumā.. Un svētdienas vakarā jūs jau atkal pieķerat sevi skatoties kalendāru, ko darīt nākamajā nedēļā.
Projekts ir pieejams visām organizācijām, klubiem, kā arī individuāliem pasākuma organizatoriem. Katrs no jums var ieiet partneru sadaļā un uzsākt sadarbību ar mums. Kalendārā atradīsiet arī Lietuvas, Igaunijas, Polijas un citu valstu – lielos notikumus.

Pateicamies par apmeklējumu un veiksmīgu jums pasākumu apmeklējumu!